Допомога по частковому безробіттю – дієвий механізм підтримки бізнесу під час карантину.
08.08.2020Для мінімізації наслідків карантинних обмежень, в тому числі, сприяння збереженню кількості робочих місць, у квітні 2020 державою було оновлено механізм надання допомоги по частковому безробіттю, за яким з червня 2020 фінансову підтримку змогли отримати й фізичні особи-підприємці, які працюють без найму. Станом на 03.08.2020 до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості надійшло 337 заяв від суб’єктів малого та середнього бізнесу. Майже за 300 з них прийнято схвальне рішення щодо надання допомоги по частковому безробіттю. В цілому, з початку дії обмежувальних заходів, пов’язаних з розповсюдженням коронавірусної хвороби, допомогою від держави змогли скористатися 20 роботодавців, які таким чином зберегли 76 робочих місць, та 317 ФОПів, в тому числі ті, які працюють без використання робочої сили. Загальна сума наданої підтримки склала 2 млн. 131 тис. грн.
![](/storage/static-pages/static-pages/c234b91376cf668bac984af810eb29f1.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/89ecb060ce77f4da182ab94d36db8ad1.jpg)