До уваги батьків та учнів Старосалтівської ОТГ

06.10.2019

16 жовтня 2019 року о 10.00 год в приміщенні Старосалтівської ЗШ буде проведено профорієнтаційний захід «Моя професія - мій вибір - мій успіх!» для учнівської молоді за участю представників Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості та навчальних закладів Вовчанського району :

- КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж»;

- Вовчанський коледж ХНТУСГ ім. П.Василенка;

- Старосалтівський професійний аграрний ліцей

Учасники заходу отримають інформацію про послуги Держаної служби зайнятості, можливість отримання робітничих професій в Харківському центрі професійно-технічної освіти за направленням ДСЗУ та умовами вступу до навчальних закладів.

Запрошуємо всіх бажаючих!