До уваги випускників шкіл та їх батьків!
11.07.2020![](/storage/static-pages/static-pages/9ffb093881e4984814e8f8a47b8ba04c.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/4d79cc5ae445638dc72a542d879ad60f.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/b92f7dd7adf580fd5575ca087d0b2c1f.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/ff353bb5ca48e0f519bc3498ee343fdc.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше