Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

До уваги суб'єктів малого та середнього бізнесу!

15.07.2020

Для вас передбачена допомога по частковому безробіттю!

Відкривши на сайті Державної служби зайнятості розділ "Допомога по частковому безробіттю", що міститься у рубриці "Роботодавцям", представники фірм і компаній, а також фізичні особи-підприємці, що здійснюють свою діяльність без найму, мають змогу отримати вичерпну інформацію з усіх питань щодо виплати допомоги по частковому безробіттю.

Станом на 10 липня до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості надійшло 278 пакетів документів від роботодавців та підприємців району для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. На сьогодні вже одержані схвальні рішення за 221 зверненням. Серед поданих звернень 259 складають пакети документів від ФОПів, що працюють без найманої праці. 19 заяв найдійшло від роботодавців, які, завдяки державній підтримці, змогли уберегти від скорочення 71 робоче місце. За період карантину для суб’єктів малого та середнього бізнесу, які звернулись до Вовчанської районної філії ХОЦЗ, вже замовлено загалом більш ніж 1 млн. 376 тис. грн. допомоги по частковому безробіттю.

Щоб отримати допомогу по частковому безробіттю, зверніться, будь ласка, до центру зайнятості за місцем сплати єдиного соціального внеску впродовж 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності.

Раді надати всю необхідну консультаційну допомогу у оформленні пакетів документів за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15. Звертайтесь до нас за телефонами 4-33-37 або 068-196-45-15.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше