До уваги роботодавців!
06.11.202009.11.2020 року о 8 - 30 в приміщенні Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості буде проводитись семінар для роботодавців на тему : "Окремі правові аспекти працевлаштування неповнолітньої молоді, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у тому числі, осіб з обмеженими фізичними можливостями".
Запрошуємо роботодавців району взяти участь в даному заході.
![](/storage/static-pages/static-pages/abf5076dc78e3dd5c6eda57cb3bad98a.jpg)