До Міжнародного дня людей з інвалідністю
05.12.2019До Міжнародного дня людей з інвалідністю у Вовчанській районній філії проводяться профінформаційні заходи, які направлені на привертання уваги громадськості до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Це нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.
3 грудня 2019 року на «Інформаційному семінарі із загальних питань зайнятості» була присутня фахівець управління соціального захисту населення Світлана Усєрднова, яка ознайомила безробітних з видами державної допомоги для різних категорій населення та надала кваліфіковану відповідь на всі питання учасників заходу.
![](/storage/static-pages/static-pages/41e43b2efb5f5e8833113e1f6580cc93.jpg)