Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Деякі загальні правила подачі інформації в резюме

07.12.2020
  1. Коли ми переглядаємо будь-який журнал, газету нам, в першу чергу впадає в вічі цифри, графіки, те, що обведено у рамку, коло, фото, зображення тощо. Таким чином в резюме необхідно використовувати: цифри, великі букви (наприклад, IBM), можна показати відсотки, додати інформацію про кількість працюючих працівників на підприємстві або, наприклад, у блоці кар’єра у функціоналі написати, що “керував 15 працівниками”; значок собачка “@”, бажано вказати електронну адресу.
  2. У блоці “Кар’єра” подавайте інформацію за останні 5-7 років! Не перераховуйте усі ваші посади, які ви займали за 20 років! Як правило, те чим ви займалися дуже давно не є актуальним для роботодавця.
  3. Підготуйте фото напівоберта, трохи посміхайтесь. На фото Ви повинні бути одягнені по діловому. Використовуйте Photoshop для оброблення фото, щоб попередньо справити приємне враження на роботодавця.
  4. Для випускника – ніколи не вказуйте, що у Вас немає досвіду роботи!!! Під час навчання Ви проходили практику. Вкажіть Ваші досягнення, що у Вас гарно виходило. Наприклад, під час написання дипломної роботи Ви вигадали програмку для обрахунку чогось (для програмістів), або вдосконалили існуючий механізм подачі інформації (для спеціалістів у сфері телекомунікацій) або вигадали спосіб обробки вхідної і вихідної документації (для діловодів) тощо. Для молодої людини без досвіду роботи краще у блоці 5. Додаткова інформація вказати дату народження. (Питання: “Чому для молодого працівника без досвіду роботи краще вказувати дату народження вкінці?” Відповідь: “Щоб, в першу чергу, привернути увагу роботодавця до умінь, навичок молодої людини”).
  5. Знання мов. Краще вказувати рівень знання англійською мовою, що відразу надасть можливість підтвердити інформацію про володіння тією чи іншою мовою.
  6. Загальні рекомендації від хедхантерів до оформлення: візьміть для написання резюме більш щільний папір; надрукуйте резюме, наприклад, шрифтом Arial, інтервалом між рядками 1,5 пт.
  7. Ваше резюме повинно бути не більше ніж на 2 сторінки.

Відпрацювати практичні навички складання резюме ви можете на семінарах з техніки пошуку роботи, які проводять спеціалісти Вовчанської РФ ХОЦЗ за адресою: м.Вовчанськ вул.1 Травня,15.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше