Держава Ізраїль - офіційне працевлаштування для українців!

20.01.2020

15 січня 2020 року мешканці смт. Старий Салтів отримали консультацію щодо працевлаштування до Держави Ізраїль від спеціаліста Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Сергія Невмержицького.
Державною службою зайнятості отримано запит від Управління з питань населення та іміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль на залучення до програми тимчасового працевлаштування українських працівників у будівельній галузі за наступними спеціальностями:

• арматурник - обов’язковим є вміння читати плани будівництва;
  • опалубник - обов’язковим є вміння читати плани будівництва;
  • лицювальник-плиточник;
  • штукатур.

Подати заяву та документи з метою подальшого тимчасового працевлаштування у Державі Ізраїль громадянин України може виключно особисто у найближчому центрі зайнятості не залежно від місця його реєстрації.

Документи, які подаються до заяви для включення до реєстру кандидатів на працевлаштування в Ізраїль:

1. Документ, що посвідчує особу заявника (паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України);
  2. Паспорт громадянина України для виїзду за кордон (дійсний не менше 18 місяців);
  3. Ідентифікаційний номер;
  4. Паспорт та ідентифікаційний номер дружини (якщо кандидат перебуває у шлюбі);
  5. Копії цих документів

Основні вимоги до кандидатів на працевлаштування в Державі Ізраїль:

1. Громадянство України.
  2. Ніколи раніше не працював в Ізраїлі.
  3. Не мати родичів першої лінії (батько/мати, дружина/чоловік, діти), які проживають чи працюють в Ізраїлі, крім рідних братів та сестер.
  4. Не мати судимості.
  5. Мати хороше здоров’я, не страждати від хронічних захворювань, включаючи (але не обмежуючи ними) туберкульоз, гепатит, сифіліс, гонорею та СНІД.
  6. Бути фізично та психологічно придатним до інтенсивної фізичної праці в будівельній галузі у відповідних кліматичних умовах (спека та холод), включаючи роботу на висоті та переміщення важких предметів.
  7. Володіти професійними навиками, досвідом і високим рівнем здібностей в одній із зазначених професій: опалубник, арматурник, лицювальник-плиточник та штукатур.

Звертаємо увагу, що орієнтовною датою проходження професійного іспиту кандидатів, відібраних відповідно до вимог міждержавної Угоди про тимчасове працевлаштування українських громадян в Державі Ізраїль, за участю представників Держави Ізраїль, некомерційної організації Громадська організація «Велика ідея» та державної служби зайнятості, визначено 17 лютого 2020 року.

Кандидати на подальше тимчасове працевлаштування у Державі Ізраїль мають можливість звернутись до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості для подачі заяви та відповідних документів.