День відкритих дверей Вовчанського медичного фахового коледжу
28.05.2021Фахівці з профорієнтації Вовчанської районної філії ХОЦЗ 25 травня 2021 року взяли участь у Дні відкритих дверей Вовчанського медичного фахового коледжу. Он-лайн захід проводився за допомогою програми ZOOM. Взяли участь 30 осіб. Учасниками заходу, переважно, були випускники 9 та 11 класів, які планують пройти іспити та пов’язати свою професійну діяльність з медициною.
В ході проведення заходу майбутні абітурієнти мали можливість дізнатися про факультети та напрями, за якими здійснюється навчання в коледжі, з правилами прийому до навчального закладу, візуально ознайомилися з кабінетами та умовами навчання.
Бажаємо випускникам успішних результатів при здачі іспитів, а викладачам - відповідальних студентів!
![](/storage/static-pages/static-pages/3d4f721da40e3f04864296f7632927c9.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/944d99bf06e1a4717a3ca3938b70aa5d.jpg)