День відкритих дверей в КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» пройшов на «ура!»

26.11.2019

22 листопада 2019 року в навчальному медичному закладі було по-святковому шумно та весело. Студенти активно презентували свої професії та плідне студентське життя в стінах улюбленого закладу. Директор коледжу та педагогічний колектив виховують в майбутніх фахівцях відданість своїй професії, яка потребує фахових знань, особистих інтересів кожного та величезну професійну та особистісну відповідальність, направляють свої зусилля на високу професійну підготовку сучасних спеціалістів. Адже, за словами В. Шекспіра - «Робота, яка подобається, перестає бути важкою роботою». До заходу були запрошені фахівці з профорієнтації Вовчанської районної філії ХОЦЗ, які із задоволенням дивилися виступи студентів та пройнялися спогадами про студентське життя.

В заході прийняли участь 80 осіб, в т. ч. 25 учнів м. Вовчанська.