Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Coursera - це майбутнє освіти

17.06.2020

Coursera є освітньою компанією, яка пропонує онлайн - курси, які відомі як MOOCs - Масові відкриті онлайн-курси, (МООС /muːk/) (англ. Massive open online course — масивні, масові, широкодоступні, публічні, відкриті дистанційні онлайн курси) — це інтернет-курси з великомасштабною інтерактивною участю та відкритим доступом через інтернет. Переважна більшість онлайн-курсів є на англійській мові з субтитрами на кількох мовах. Coursera працює в партнерстві з декількома університетами і пропонує такі курси, як фізика, машинобудування, медицина, біологія, математика, бізнес, інформатика тощо.

В даний час практично будь-яка людина без знань або досвіду може пройти відмінні курси через курси Coursera. Деякий час назад освоєння нової професії було важким і дорогим. Цей новий, ефективний і економічний спосіб навчання стає все більш доступним через Інтернет. Кожен курс в Coursera викладають інструктори з кращих університетів і навчальних закладів світу. Курси Coursera включають відео лекції, вправи, дискусійні форуми.

Coursera була заснована в 2012 році двома професорами комп'ютерних наук Стенфордського університету і в даний час є однією з провідних компаній MOOC. Замість створення власного освітнього контенту, Coursera співпрацює з кращими університетами світу та іншими організаціями, щоб зробити курси доступними. Завдяки таким партнерським зв'язкам Coursera пропонує широкий спектр курсів в області бізнесу, науки, інформаційних технологій і тощо. Ці заняття зазвичай проводяться за розкладом, а деякі курси вимагають групового співробітництва, всі вони проводяться в режимі онлайн.

Курси Coursera можуть тривати близько шести до десяти тижнів, з одного до двох годин відео лекцій в тиждень. Ці курси пропонують вправи, іспити , тести. Студентам одного і того ж класу пропонується брати участь в форумах, в основному, щоб забезпечити онлайн спілкування між собою. Курси Coursera також можна проходити через мобільний пристрій. Навчання на Courséra є асинхронним, тобто студенти можуть переглядати лекції чи робити домашні завдання в різний, зручний для них час, на відміну від синхронних курсів, в яких студенти та викладач взаємодіють одночасно у чітко визначеному вузькому часовому проміжку.

Якщо Ви зареєстрована безробітна особа та бажаєте пройти навчання, Вам потрібно: звернутися до свого кар’єрного радника, вказати ім’я та електронну адресу , на яку має прийти запрошення на навчання; після одержання запрошення (це може бути протягом 30 хвилин), перейти за посиланнями, створити свій акаунт та перейти до вибору курсів для навчання. Зарахування слухачів буде здійснюватися до 30 вересня 2020 року. Навчання за курсами має бути завершене до 31 грудня 2020 року. І пам’ятайте: нові знання – нові можливості. Успіхів !

Деталі за номером «гарячої лінії» 068-196-45-15,
наша електронна пошта: 2020@khcz.gov.ua, Вовчанська районна філія ХОЦЗ

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше