Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Чи є сенс повторно надсилати резюме у компанію?

26.11.2020

Надіслали резюме у компанію, але так і не отримали фідбек? Або колись вам відмовили, але ви переконані, що тепер повністю відповідаєте вимогам? Декілька порад, коли доречно надіслати резюме у компанію ще раз, а коли цього краще не робити.

Надсилати резюме повторно чи ні, залежить від двох речей:

  • чи на ту ж саму вакансію ви подаєтесь іще раз;
  • чи змінилося щось відтоді, як ви востаннє пропонували свої послуги компанії (наприклад, ви отримали новий досвід / навички).

Потрібна допомога зі складання резюме?

Коли повторно надсилати резюме точно не варто

Якщо ви пропонуєте свою кандидатуру на ту ж саму вакансію, що й минулого разу, при цьому ваш досвід / навички не змінилися. Це виглядатиме надокучливо і може вам нашкодити. Якщо ви не отримали фідбек на свою заявку, етичніше буде відправити follow-up лист через 10-14 днів і спитати, чи є вже рішення по вакансії або коли його варто очікувати.

Коли доречно надіслати резюме у компанію ще раз

Читайте також

У якому форматі краще надсилати резюме?

Якщо ви подаєтесь на іншу вакансію. Тут важливо пам’ятати, що і резюме, і супровідний лист мають бути адаптовані під кожну вакансію. Писати одне й те саме для різних вакансій не варто — це тільки зашкодить вашій репутації і ніяк не сприятиме розгляду вашої кандидатури. Супровідний лист, резюме і навіть тема листа обов’язково мають бути адаптовані під кожну заявку, а якщо це одна й та сама компанія, то й поготів.

Якщо вакансія та сама, але ваш досвід / навички змінились на краще. Подаватися у компанію ще раз у такому випадку потрібно і навіть необхідно. Якщо минулого разу вам відмовили або взагалі не розглянули вашу кандидатуру через брак досвіду й навичок, то повторна подача тільки підкреслить високий рівень вашої мотивації.

Читайте також

Як написати супровідний лист?

Тут критично важливо чітко зазначити, що саме змінилося у ваших навичках і досвіді, що ви зробили за цей час і чим можете довести, що ваш рівень відповідності вимогам до вакансії дійсно виріс. Вкажіть навчальний курс, який ви пройшли / досвід, який отримали / проєкт, який успішно реалізували тощо. Це необхідно зазначити у супровідному листі, коли надсилатимете резюме. Не приховуйте, що свого часу ви вже подавалися на цю вакансію. Навпаки, розкажіть, що розумієте, чого вам не вистачило у минулому, і що змінилося за цей час.

Ось вам для мотивації: у Google, наприклад, непросто потрапити з першого разу. Я знаю дівчину, яку взяли на роботу після 18-ої подачі! Не впевнена, що подаватися 18 раз на вакансію того варте, але спробувати вдруге або й втретє, якщо ви виконали роботу над помилками і повернулися на якісно новому рівні, дійсно варто.

Але якщо компанія все ж не відповідає — можливо, вам туди і не треба. Наша вам порада: не зациклюйтесь на одному варіанті. Бажаємо успіхів!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше