Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Челлендж відеороликів #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

13.11.2020

Діти не знають, ким хочуть працювати і чим займатися в майбутньому. За статистикою, 68% закінчують школи, ВНЗ і йдуть працювати не за фахом, тому що:

  • не влаштовують умови праці;
  • зарабітна плата низька;
  • работа нудна і забирає багато сил

⠀Правда в тому, що для хорошого заробітку потрібно вибирати сучасні та затребувані професії. Що чекає вашу дитину в майбутньому, яку професію їй обрати?

⠀Цікавий та корисний челлендж відеороликів #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT, який знайомить нас з світом сучасних професій, започатковано державною службою зайнятості. Відеоконтент розроблено та відзнято силами фахівців з профорієнтації регіональних служб зайнятості, аби показати найпривабливіші тонкощі кожної з професій та їх унікальність.

Для тих, хто ще не визначився з майбутньою професією або для тих, хто в сучасних умовах думає змінити рід свого заняття, така інформація зайвою точно не буде.

Ми впевнені: якщо ХОЧЕШ, докладеш зусилля і ЗМОЖЕШ.

А коли визначишся з напрямом – ЗРОБИ ЦЕ!

У відео роликах представлено більше 200 відеороликів за 119 професіями, зокрема: це ролики про баристу, манікюрницю, поліцейського, ветеринара, швачку, піцайоло, пожежного-рятувальника та багато інших.

Переглянути відео ролики можна на ютюб-каналі за посиланням: https://www.youtube.com/.../UCovhzi70dLAMg22u3el5KFA/videos

А також не забудьте скористатися безкоштовними онлайн платформами державної служби зайнятості, на яких можна здійснити безкоштовне комплексне профорієнтаційне тестування осіб віком від 14 років "Моя професія: консультаційна мережа" (myprofession.com.ua) і вже дуже скоро ваша дитина скаже Вам "Спасибі!"

Більш детальну інформацію як зробити правильний вибір, визначитися з майбутньою професією та про можливість навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ Ви зможете у фахівців Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1Травня,15 або за 068-196-45-15, (05741)-4-49-96.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше