Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Будівельник – це покликання, нескінченна творчість і пошук

01.06.2021

Професія має важливе значення в житті людини. Від того, як правильно людина обере професію, залежить, як вона проживе життя, що зробить корисного для себе і для людей. 3 давніх часів і на сучасному етапі потреба у будівельниках на ринку праці була, є і буде постійна.

Кожний будівельник відчуває гордість за свою професію, вважає її найцікавішою, найзахоплюючою серед інших. Будівельники завжди були носіями добра і благополуччя людей, це завдяки будівельнику в країні тисячі людей щорічно святкують новосілля в зручних, гарних, сучасно обладнаних квартирах. Все, що ми бачимо навколо – квартира, будинок, вулиця, школа, завод, місто – все створено умілими руками будівельника.

Професія лицювальника – плиточника має давню історію. У стародавньому Єгипті збереглися справжні шедеври будівництва - піраміди, серед-яких найкраще збереглася піраміда фараона Хеопса, що була збудована близько 2600 років до нашої ери. За літописом, піраміду увінчала висічена з червоного граніту верхівка верхів’я, яка не збереглася. Збереглися лише частково лицювальні плитки з білого вапняку.

Професія лицювальника – плиточника відноситься до комплексу професій оздоблювальних робіт, що виконуються з метою підвищення довговічності будинків, споруд, надання їм естетичного вигляду. У процесі роботи лицювальник-плиточник застосовує різні механізми та інструменти: мозаїчно-шліфувальні машини, розчиномішалки, трамбівки, катки, скрабки, кельми, шпателі, рівні тощо.

Повинен знати:

- види та основні властивості матеріалів, які застосовуються;

- cклад розчинів, мастик, способи та технології їх приготування та застосування;

- способи розбивки, провішування, промаячування горизонтальної, вертикальної і криволінійної поверхонь;

- норми і правила проведення та приймання оздоблювальних робіт.

Повинен уміти:

- вести штукатурні роботи;

- робити покриття та лицювання стін прямими і фасонними плитками;

- визначити види та причини браку і усувати його;

- робити ремонт та заміну плиток;

- виконувати оздоблювальні роботи згідно з запланованим малюнком.

Професія ”лицювальник – плиточник” має надзвичайний попит на ринку праці. Оволодіти цією професією Ви можете у Харківському центрі професійно-технічної освіти. Термін навчання з 07.06.2021 р. по 11.11.2021р.

Навчання для зареєстрованих безробітних безкоштовне, у разі потреби надається гуртожиток або компенсується вартість проїзду.

Саме у нашому навчальному закладі досвідчені майстри виробничого навчання готують висококваліфікованих фахівців цієї професії.

Для більш детальної інформації звертайтеся до фахівців Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м.Вовчанськ вул. 1 Травня,15 або за тел. 068-196-45-15, (05741) 4-49-96.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше