Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Бізнес - крок до власного успіху

25.11.2019

      Існує думка, що бізнес — це заняття для сильної половини людства. Але в сучасному світі швидких інформаційних технологій жінки нітрохи не гірше здатні вести підприємницьку діяльність. «Як досягти фінансової впевненості», «як розпочати власний бізнес», «жіноче лідерство» - питання, що обговорювалися 22 листопада 2019 року фахівцями Вовчанської РФ ХОЦЗ на черговому засіданні клубу "Побудуй свою кар’єру" для безробітних жінок, які мають дітей до 6 років.

      Для будь - якого успішного стартового проекту необхідні знання та навики. Учасниці заходу отримали інформацію про можливість безкоштовного навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти, ознайомилися з графіком навчання на грудень 2019 року, обговорювали приклади успішних жінок, можливість відкриття своєї справи. Сподіваємося, що наші жінки успішно обійдуть всі перешкоди на шляху до власного успіху!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше