Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Безкоштовне он-лайн тестування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

02.12.2019

      Фахівці профорієнтаційного напрямку Вовчанської РФ ХОЦЗ запрошують дітей випускних класів пройти тестування для визначення своїх професійних здібностей та схильностей за допомогою безкоштовного он-лайн тестування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» на офіційному сайті Державної служби зайнятості.

      Для цього випускнику не потрібно попередніх приготувань. Спеціаліст підбере необхідний тест, який триває від 30 до 180 хвилин. За його результатами кожен учень отримає роздруківку з переліком індивідуальних особливостей, здібностей, якостей, що допоможуть зорієнтуватися які знання, вміння і навички будуть необхідні для освоєння конкретної професії, подальшого працевлаштування та кар'єрного зростання учня.

      Запрошуємо всіх бажаючих!

      Телефон для довідок: (05741)4-23-80, відділ активної підтримки безробітних Вовчанської РФ ХОЦЗ

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше