Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

7 речей, які найбільше цікавлять роботодавців у вашому резюме

15.07.2020

У кожного роботодавця є свої установки при відборі, своя тактика та стратегія. Резюме дивиться жива людина, фахівець, який зазвичай працює з величезною кількістю заявок на роботу. На що він звертає увагу в першу чергу? Ділимося з вами добіркою із семи пунктів, на яких роботодавці загострюють увагу, переглядаючи ваше резюме.

Досвід роботи

В першу чергу звертають увагу на ваш кар’єрний шлях. Роботодавцю важливо знати, як далеко ви просунулися по кар’єрних сходах на минулій роботі, чи відповідає назва посади функціям, які ви виконували, а також як глибоко ви орієнтуєтеся в тонкощах своєї професії.
Кількість місць роботи та частота їхньої зміни
Найчастіше кандидати з великою кількістю записів у трудовій за короткий термін не викликають довіри роботодавців..

Грамотність

Резюме має бути грамотним. Крапка.. Зайвий м’який знак, «приймання» участі в тих чи інших проєктах і навіть неправильне звернення до адресата може заплямувати вашу репутацію і позбавити перспективної роботи..

Останнє місце роботи

І хоча більшість роботодавців звертають увагу на ваш досвід роботи в цілому, для деяких особливо цікаве ваше останнє місце роботи. Майбутньому керівникові важливо знати, яку посаду ви займали, чому пішли з роботи, за власним бажанням або вас звільнили. Як довго ви працювали в тій компанії, і що входило в коло обов’язків.

Освіта

Звичайно, ваші досягнення у навчанні та дипломи цікаві роботодавцям. Тобто, освіта важлива, але вирішує досвід. Зазвичай, це сильно залежить від галузі та компанії. Бувають випадки, коли питання освіти є принциповим, наприклад, керівна посада, державна робота, кар’єра в медицині чи освіті.

Фотографія та посилання на соц. Мережі

Звертають увагу, цікавляться. Адже ваші акаунти в соцмережах можуть надати багато корисної та додаткової інформації. Тому намагайтеся вказувати в резюме інформацію про соціальні мережі та стежити за своїми постами. Про всяк випадок.

Додаткова інформація: хобі, особисті якості

Це найменше цікавить роботодавців, коли вони переглядають ваше резюме. Але здебільшого через те, що бачать вони там стандартне «пунктуальний, креативний та швидко навчаюсь».

А тепер перегляньте ще раз своє резюме, підправте трохи або ж переконайтеся, що воно ідеальне, надсилайте і нехай все у вас вийде!

Ви потребуєте допомоги - зверніться до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за тел. : (068)196-45-15, (05741) 44996, 42380.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше