Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

30 липня відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

29.07.2020

        Відповідно до Закону України, торгівля людьми - здійснення незаконної угоди, об'єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.

Особиста безпека понад усе!

Долучайтеся до наших щоденних вебінарів, під час яких ви можете обговорити цю тему детально та навести свої приклади. Запис щодо участі у вебінарах здійснюється за тел.: (068)196-45-15, (05741) 44996, 42380.

З повагою до вас, фахівці Вовчанської районної філії ХОЦЗ

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше