Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

10 пасток, які заважають нам жити.

27.07.2020

 

Ми думаємо про те, що про нас скажуть інші, і прагнемо відповідати їхнім очікуванням. Раз у раз включаємо «внутрішнього критика» і непокоїмося про майбутнє. Робимо те, що повинні, а не те, що нам дійсно хочеться. Все це заважає нам любити себе і насолоджуватися життям. То ж як перестати прагнути досконалості і стати щасливішими?

1. Прагнення ідеалу. Досконалість - це ілюзія, її не існує. Навчіться сприймати помилки як можливості професійного і міжособистісного росту. Це досвід, який робить вас мудрішими з кожним днем. Ми ніколи не програємо: іноді ми перемагаємо, іноді - вчимося.

2. Вперед справа, тоді забава. Навчіться слухати своє тіло. Не відчувайте себе винуватими за те, що іноді вам потрібно відпочити. Якщо хочеться, подивіться хороші фільми, слухайте розслаблюючу музику, читайте, співайте або гуляйте. Не треба відчувати себе зобов'язаними перед кимось за це звітувати.

3. Внутрішній критик. Зрозумійте нарешті: в житті ми отримуємо не те, чого хочемо, а те, чого «гідні». Ось чому потрібно вірити в себе - ви гідні кращого, що може запропонувати життя!

4. Пошук винних. Відсутність грошей або невдачі в особистому житті - це ваша відповідальність. Коли ви перекладаєте провину на оточуючих або обставини, граєте роль жертви. Беріть відповідальність за своє життя, за те, що відчуваєте і що робите. Ваше майбутнє - результат вашого вибору!

5. Осуд інших. Кожен раз, осуджуючи оточуючих, ви реагуєте на те, що турбує вас в самих собі. Якщо вам здається, що людина зла, значить, бачите цю якість в собі. Інакше, як ви змогли це зрозуміти? Відповідальність за свої переконання і судження дає можливість змінюватися.

6. Домислювання. Я не ви. Я не можу знати, про що ви думаєте і що відчуваєте. Перестаньте занурюватися у вами ж складені сценарії. Часом хтось веде себе певним чином не тому що відчуває негатив, а тому що у нього був невдалий день.

7. Суперництво. Потреба в боротьбі за місце під сонцем - бажання самоствердитися і потішити своє его. Перестаньте порівнювати себе з іншими, зрозумійте, що любов - це співпраця, а не конкуренція.

8. Перегони за щастя. Навчіться знаходити щастя в дрібницях, не потрібно чекати вихідних, щоб відчути себе живою людиною. Кожен день - подарунок, кожен момент важливий! Не живіть минулим, цінуйте те, що є зараз, не думайте: ось якщо я отримаю нову посаду - куплю будинок, виплачу кредит за машину, стану щасливим. Чим більше ви вдячні за те, що є зараз, тим більшого досягнете.

9. Стурбованість про майбутнє. У житті є те, що ви не можете контролювати. Коли починаєте непокоїтися, скажіть собі: «Час покаже». Довіртеся потоку життя і вірте, що все відбувається в потрібний момент.

10. Виправдовування чужих очікувань. «Я не хочу виправдовувати чиїсь очікування». Життя дається один раз, вибирайте те, на що і на кого ви витратите свій час!
Тансформація не відбувається за один день. Це тривалий процес, що вимагає роботи над собою. Новий день - нова можливість почати з чистого аркуша. Розпочніть вивчати роботи коучів і психологів, що надасть вам можливість по-новому поглянути на себе і відчути втрачене відчуття свободи. Але головне - спробуйте позбутися стереотипів, що заважають вам жити.

Вовчанська районна філія ХОЦЗ бажає вам успіхів! З нами можна зв'язатись за тел.: (068)196-45-15, (05741) 44996, 42380.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше