"Зарічне проводжає Масляну!"
![](http://stsaltiv.dosvit.org.ua/storage/news/article/32b485bcafc47f79318444d5089e8ffd.jpg)
13 березня на майданчику біля Зарічненського будинку культури відбулося свято Масляної, яке зібрало жителів та гостей села. До присутніх з вітальними словами звернулися староста Зарічненського округу Форов М.В., Старосалтівський селищний голова Коновалов Е.П., заступник голови Штрикун Л.І., секретар селищної ради Курсачова Г.С.
Незважаючи на погоду, свято пройшло весело та цікаво. У конкурсах та розвагах взяли участь дорослі та діти. Родзинкою свята став конкурс "Хто дістанеться на стовп", на який було приготовлено гарні подарунки, а головним призом від старости стало живе порося, яке дісталося Руслану Рудичу. Завершилося святкування загальним хороводом та спаленням опудала Масляної.
Щира вдячність усім підприємцям та небайдужим жителям, які допомогли у підготовці та проведенні свята. Можна було поласувати смачною гарячою кашею, з любов'ю приготованою Кульовою Т.М., смачним шашликом та безліччю напоїв, запропонованих підприємцями Іриною та Романом Прудніковими.
Зарічненці зиму весело провели й зустрічають Весну!
![](/storage/news/galleries/4e7ec3d01c0a5d94aa497c6795b792a4.jpg)
![](/storage/news/galleries/8ba9ecbe4234a29c428038cf2beeedc8.jpg)
![](/storage/news/galleries/29e88d4e141796359fd608e3ab291d72.jpg)
![](/storage/news/galleries/225128b318f7bad915c60e76574f2e89.jpg)
![](/storage/news/galleries/9377dcfa9d5081d64765e9f0ed566131.jpg)
![](/storage/news/galleries/9c9e362a7e9c710fe3816b794a7d40c8.jpg)