З Днем працівників сільського господарства України

20.11.2021

Щиро вітаю працівників сільського господарства Старосалтівської теріторіальної громади з професійним святом - Днем працівників сільського господарства України.

Сільська праця, як і раніше, необхідна всім та кожному. Не покладаючи рук, ви працюєте на сільській ниві, тваринницьких фермах для того, щоб забезпечити якісними та безпечними продуктами харчування населення країни та сировиною промисловість.

Нехай Ваша віддана праця і надалі служить на користь людям, хай щедро родять ниви під мирним небом нашої громади, а у Ваших домівках оселяться добро, родинна злагода та міцне здоров’я!

Зі святом вас!