З Днем народження!
![](http://stsaltiv.dosvit.org.ua/storage/news/article/f397b0786fd9c99768dc79bbe4efb5ad.jpg)
Виконавчий комітет Старосалтівської селищної ради вітає заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Штрикун Людмилу Іванівну з Днем народження. Хочемо побажати творчого натхнення, гідних перемог, успіхів в особистому житті, виконання заповітних бажань, святкового настрою, позитивних думок і благополуччя, а також взаємовигідної і плідної співпраці з успішними людьми.
![](/storage/news/galleries/a346acb590a630b6ddfc2a41382797cd.jpg)