Всеукраїнський день дошкілля
З нагоди Всеукраїнського дня дошкілля Старосалтівський селищний голова Е.П Коновалов разом з секретарем ради Г.С. Курсачовою та заступником Л.І. Штрикун відвідали всі дошкільні заклади громади з поздоровленнями та подарунками. В я/с "Барвінок" до привітань приєднався і підприємець Р.В. Прудніков. Гості бажали колективам та вихованцям і їх батькам здоров'я, успіхів, творчості та злагоди в кожній родині. Малюки зустріли гостей святковим концертом.
![](/storage/news/galleries/5d040b21a3a07b283d0d6bdb294ede93.jpg)
![](/storage/news/galleries/ff9b1c6eb93ae8dcd53e2b2d6e27c373.jpg)
![](/storage/news/galleries/0026c705a432c2ab14b4829ba7d28d0f.jpg)
![](/storage/news/galleries/700bdfd2ab4ee57cf2a6abcb95027243.jpg)
![](/storage/news/galleries/7d70522d4c1ce2c28264fa7fd4365ae1.jpg)
![](/storage/news/galleries/3fb44e6132a5842f9a933dc0f54323ae.jpg)
![](/storage/news/galleries/5d6692991e630f9665e5a6e7aa309953.jpg)
![](/storage/news/galleries/6932691448c7d1978f786b4429607e2e.jpg)
![](/storage/news/galleries/a0c5007edd40e20df46cae6b9626381a.jpg)