Вітаємо з Днем народження!
![](http://stsaltiv.dosvit.org.ua/storage/news/article/a1202b724158174b4d4b288868ebf186.jpg)
Виконавчий комітет Старосалтівської селищної ради вітає Старосалтівського селищного голову Коновалова Едуарда Павловича з Днем народження!
Нехай всі плани втілюються, а все задумане збувається. Міцного Вам здоров’я, щастя, радості, невичерпного оптимізму, бадьорості духу, удачі, миру і благополуччя!
Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на добрі звістки, радісні події, особисті досягнення і благородні справи. Хай і надалі плідною буде Ваша праця.
![](/storage/news/galleries/76789c914b4d94109968e24b1ad01016.jpg)