Виконання Старосалтівського селищного бюджету за 2020 рік
Новина
![](http://stsaltiv.dosvit.org.ua/storage/news/article/d6dee999737e86796be83bc2cfdaa50a.jpg)
![](/storage/news/galleries/f3856ae73bf3a63b3b8879c1d18be737.jpg)
![](/storage/news/galleries/071594fd383e5a185f51d304b3e89e87.jpg)
![](/storage/news/galleries/57397967f642f75f3fed1417a0427596.jpg)
![](/storage/news/galleries/e7def1b46de2beff2b26479aeb000802.jpg)
![](/storage/news/galleries/d6206ba24f982b0ee5dffe1a89de2065.jpg)
![](/storage/news/galleries/9a5f412f5c631659258268f303480772.jpg)
![](/storage/news/galleries/ac8a1b82c0e56e514515fb08470fb782.jpg)
![](/storage/news/galleries/f6c4c89d042eff5be88c4d65bcbeb010.jpg)
![](/storage/news/galleries/7197716648883670e1cbbe10dfe752f4.jpg)
![](/storage/news/galleries/149566ac7e779e4e1a87c2f371d9ebbb.jpg)
![](/storage/news/galleries/82b915ed770eb8c45e48534440445ea3.jpg)
![](/storage/news/galleries/af90aaf214ae3803eb3afbe1784beb3a.jpg)
![](/storage/news/galleries/fe220e52491ee5bb66e416b97dc7b3a1.jpg)
![](/storage/news/galleries/a819d3879a03af585f21e4789e1c8fdb.jpg)
![](/storage/news/galleries/411e934581fc0303519dd4317e886c9c.jpg)
![](/storage/news/galleries/2d46ec1517dad5c74552c07f6ac45ee5.jpg)
![](/storage/news/galleries/f26d1bbf09de03cc279b5fe57bc976c3.jpg)
![](/storage/news/galleries/557a8b5b6eeb6b054df3af2f3720d142.jpg)
![](/storage/news/galleries/ef4b09569c02dce30e5688af6b84de3c.jpg)
![](/storage/news/galleries/9888e25678c2df32199146d6bac3648b.jpg)
![](/storage/news/galleries/1a99e80aeff4678d9b5588b56e2bf128.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше