ЄВІДНОВЛЕННЯ: ГРОШОВА ДОПОМОГА ГРОМАДЯНАМ

ЄВІДНОВЛЕННЯ: ГРОШОВА ДОПОМОГА ГРОМАДЯНАМ

Нагадуємо, що програма "єВідновлення" надає грошову компенсацію громадянам на відновлення пошкодженого майна через збройну агресію рф.

За цією програмою, громадяни мають можливість отримати фінансову підтримку на заміну вікон, дверей, ремонт покрівлі та інші необхідні роботи для відновлення вашого житла.

Якщо ви або ваші близькі маєте пошкоджене майно внаслідок війни, звертайтеся до відповідних органів влади або консультантів програми. Вони нададуть вам всю необхідну інформацію щодо умов та процедур отримання компенсації.