ВЕЛИКОДНІЙ ДИВОСВІТ
ВЕЛИКОДНІЙ ДИВОСВІТ: МАЙСТЕР-КЛАСИ ДЛЯ ДІТЕЙ СТАРОСАЛТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ
Напередодні Великоднього свята, представники з Благодійного Фонду "Харків з тобою" проводять надзвичайно захоплюючі майстер-класи з писанкарства для дітей Старосалтівської громади.
Під керівництвом висококваліфікованих майстрів, діти села Хотімля отримали чудову можливість вивчити та поглибити навички створення неперевершених писанок. Кожен крок у цьому творчому процесі був наповнений дивовижними емоціями та відкриттями.
Щиро вдячні представникам з Благодійного Фонду "Харків з тобою" за їхню невтомну працю та безмежну любов до своєї роботи. Ваші зусилля дарують нашим дітям незабутні моменти радості та спрагу до нових знань і досягнень!
![](/storage/news/galleries/76b080e1c0d118514413e369f8ae2c5e.jpg)
![](/storage/news/galleries/2ca2ed203c91bb1eb1a5f54e49dd8cff.jpg)
![](/storage/news/galleries/424452aef2f31195fe42e193a986d6ed.jpg)