Усім, хто молодий серцем і душею

27.06.2021

До Дня Конституції та Дня молоді в Старосалтівському селищному будинку культури відбувся концерт ВІА «Лейся, песня» на запрошення благодійного фонду Дмитра Шенцева. Присутніх  привітали Старосалтівський селищний голова Коновалов Е.П., народний депутат України Шенцев Д.О., депутат обласної ради Шенцев М.Д.

Під час концерту переможці щорічного молодіжного конкурсу «Молода людина року» Старосалтівської ТГ отримали грамоти та грошові винагороди.

Бажаємо усім мешканцям громади радості та бути молодими душею завжди і всюди!