Створюємо ліси разом
12.10.2021 року колектив Старосалтівської селищної ради на чолі з Старосалтівським селищним головою Едуардом Коноваловим приєднався до громадської акції Держлісагенства «Створюємо ліси разом». Спільно з працівниками та директором ДП «Вовчанське лісове господарство» Сергієм Пієвим було висаджено більше 200 саджанців дерев і кущів. Саджанці було висаджено як в Центральній садибі, так і в старостинських округах. Окрема подяка Сергію Пієву за залучення до участі у відтворенні лісів і зелених насаджень і наданий посадковий матеріал.
![](/storage/news/galleries/d6a46d20aa360fc42f12bd1495f89754.jpg)
![](/storage/news/galleries/9fca8a16ab08aad66ce766fa7241444c.jpg)
![](/storage/news/galleries/99ab85ac29391e9fdd1627e700675f03.jpg)
![](/storage/news/galleries/a3392b981242c67f25d533a54532e0d2.jpg)
![](/storage/news/galleries/4a6184934e3776fad25348a625d67547.jpg)
![](/storage/news/galleries/ecba0332b4056d04e4cfe74c0247d3b9.jpg)
![](/storage/news/galleries/3d7b5cd7cffb781723f24b2bc2f9e935.jpg)
![](/storage/news/galleries/838a2bb4d06d65bcceaaf8fb54e686fd.jpg)
![](/storage/news/galleries/9342390e84cb86f2a2b41e1a28a88230.jpg)