Співчуття рідним та близьким з приводу смерті Кірноса Володимира Івановича

30.04.2021

Володимир Іванович, людина яка все життя присвятила медицині, людям, які потребували його безцінних знань, допомоги.

Старосалтівський селищний голова та виконавчій комітет Старосалтівської селищної ради висловлюють слова співчуття рідним та близьким з приводу смерті Володимира Івановича.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце хорошої людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині, сумуємо разом з Вами.