Сила слова допомагає подолати стрес, почуватися краще і вчитися мислити позитивно.
📣Сила слова допомагає подолати стрес, почуватися краще і вчитися мислити позитивно.
У межах комунікаційної кампанії Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською, та за підтримки ЮНІСЕФ зібрали фрази-мотиватори, які стануть в нагоді. Їх можна говорити собі біля дзеркала зранку, шепотіти у складний момент, подумки повторювати під час прогулянки та періодично нагадувати дітям 🧒
Головне — пам’ятайте, щоб позитивні фрази почали працювати, їх потрібно активувати — тобто підкріплювати власними діями 💙
![](/storage/news/galleries/0db1a54cb516aec317e165c3696f1e80.jpg)
![](/storage/news/galleries/9747c277d1070fb5dc318bb66cc41854.jpg)
![](/storage/news/galleries/58c1580f5c065743b05e4b17b8d87983.jpg)
![](/storage/news/galleries/2006ee319e609bbc9dddfad0916965af.jpg)