Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Шановні мешканці Старосалтівської громади!

Оголошення
25.02.2022

Шановні мешканці Старосалтівської громади!

         З 5:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб по всій території України запроваджено воєнний стан. Воєнний стан запроваджений Указом Президента України №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», який затверджений Верховною Радою України. Таке рішення ухвалено у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.

         В зв’язку з воєнним станом на території Старосалтівської громади буде відсутнє вуличне освітлення.

         Також до відома громадян: міст через Печенізьке водосховище в Старому Салтові в звичайному стані. Перешкоди для переміщення транспорту відсутні.

         Всім нам варто зберігати спокій та холодний розум, не піддаватися на провокації. Паніка й дестабілізація грають на користь тільки ворогам, а не Україні та нашій громаді.

          

Старосалтівський селищний голова                   Едуард Коновалов

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше