Шановні мешканці Старосалтівської громади!

Шановні мешканці Старосалтівської громади!

На сьогоднішній день кількість захворівших на Covid - 19 зростає та становить 109 осіб.

На території Старосалтівської  ТГ  працює пункт вакцинації населення та виїздна бригада за адресою: смт. Старий Салтів, вул. Перемоги, 14.

Отримати щеплення від Covid - 19 можуть всі бажаючі незалежно від місця проживання та укладеної декларації.

В наявності вакцина CoronaVac (коронавак  однодозна), якою можна щепитися в будь-який час,   COMIRNATY (Пфайзер шестидозна) за попереднім записом.

Особливо звертаємо увагу для пацієнтів, які мають проблеми з пересуванням, не можуть самостійно дійти  до пункту щеплення можуть вакцинуватися в домашніх умовах виїзною бригадою. Для цього використовується вакцина CoronaVac (однодозна).

Попередній  запис на вакцинацію за тел.   0975254388,  0574161293 або у сімейного лікаря.

Запрошуємо всіх бажаючих.   Бережіть себе! Будьте здорові!