Село Молодова вшановує пам’ять воїнів-інтернаціоналістів

Село Молодова вшановує пам’ять воїнів-інтернаціоналістів

Тридцять три роки минуло з часу виведення військ з Афганістану, а події тих років  залишаються живим болем для багатьох колишніх солдат та офіцерів, що воювали на цій жорстокій війні. 26 мешканців нашої громади воювали на афганській землі. І ми пишаємося їхньою мужністю та героїзмом.

Скільки їх,  юнаків, русявих, чорнявих, одружених і тих, до яких не прийшло ще кохання, загинуло на тій далекій землі. Не повернулися вони додому… Серед них є і наші земляки. Це Олександр Лобанов і Микола Соловйов.