РОЗВИТОК КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ
РОЗВИТОК КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ
В Старому Салтові по вулиці Перемога продовжуються активні роботи з прокладання нового водогону.
Надання надійних комунікаційних мереж, таких як водопостачання, є одним із головних пріоритетів для нашої громади. Це не лише покращує якість життя наших мешканців, а й створює безпечніші та комфортніші умови для всіх, хто проживає та працює у нашому селищі.
Роботи з прокладання нового водогону відбуваються із застосуванням найсучасніших технологій та з великою увагою до деталей. Цей процес вимагає часу і зусиль, проте результат буде відчутним для кожного з нас.
Дякуємо за терпіння та розуміння під час виконання цих важливих робіт, наші комунальники працюють наполегливо, аби якнайшвидше і з максимальною якістю завершити роботи!
![](/storage/news/galleries/33121f10ab856c9cb1a1fdb0786e2389.jpg)
![](/storage/news/galleries/5bfa5ed88dceeb41e834c96af11f156d.jpg)