Приймаються пропозиції по присвоєнню звання "Почесний громадянин Старосалтівської ОТГ".

31.08.2020
        Шановна громадо! Як і щороку виконавчий комітет селищної ради нагадує необхідність подачі пропозицій по присвоєнню звання "Почесний громадянин Старосалтівської ОТГ 2020". Пропозиції приймаються до 10 вересня 2020 року.

Подати кандидатуру можуть ініціативні групи мешканців громади, трудові колективи, громадські організації і т.д. До клопотання потрібно додати біографічну довідку кандидата із зазначенням досягнень які стали передумовою для подачі пропозиції, кольоровий фотопортрет в паперовому вигляді.