Підійшов до завершення 2023/2024 навчальний рік
Підійшов до завершення 2023/2024 навчальний рік. Цей рік був складним для всіх учасників освітнього процесу, але, незважаючи на виклики, учні отримали нові знання, а педагоги і батьки – гордість за успішних дітей.
Підсумовуючи результати навчального року в умовах повномасштабної війни, можна впевнено сказати, що здобувачі освіти Старосалтівської селищної територіальної громади не лише не втратили жаги до знань, а й завзято демонстрували здатність підкорювати інтелектуальні та творчі вершини навіть у форматі дистанційного навчання.
Здобувачі освіти громади активно брали участь у різних конкурсах та олімпіадах, ставали переможцями районних та обласних етапів. У здобутку наших учнів 23 похвальні листи. Троє випускників отримають свідоцтва з відзнакою та 1 учениця - золоту медаль за високі досягнення у навчанні.
Дякуємо педагогам, які попри складнощі дистанційного формату знаходять способи передавати знання, дарувати натхнення, виховувати моральні цінності та підтримувати у всіх починаннях.
![](/storage/news/galleries/2e9661518097f7263818b1c02390e3ee.jpg)
![](/storage/news/galleries/efe9fddaeff23843ebcd84869f20d185.jpg)
![](/storage/news/galleries/68edf8cbfe6ac021f5a880797aa37469.jpg)
![](/storage/news/galleries/8aebbecb6697d436db598e394a413e8c.jpg)
![](/storage/news/galleries/e305624568508ae2e3afee8a5e18f589.jpg)
![](/storage/news/galleries/6b9200466b067008d31eee8a184c6b9f.jpg)