Мешканці сіл Шестакове, Хотімля і Кирилівка отримали важливу допомогу від Благодійної організації "Благодійний фонд "Реалізації ідей"

05.07.2024

Благодійники забезпечили наших мешканців життєво-необхідними наборами, які включають усі необхідні матеріали для проведення оперативних ремонтних робіт. Завдяки цій допомозі, мешканці зможуть убезпечити свої будинки від руйнувань для подальшого ремонту та забезпечити належні умови для комфортного та безпечного проживання.

Ця підтримка є надзвичайно цінною для нашої громади. Щиро дякуємо БО "БФ "Реалізації ідей" за їхній внесок у добробут нашої громади. Ваші дії надихають і показують, що разом ми можемо подолати будь-які труднощі!