Конкурс на заміщення вакантної посади начальника юридичного відділу Старосалтівської селищної ради

29.06.2021

До розпорядження селищного голови

від 25.06.2021 №  196 - ОД

ОГОЛОШЕННЯ

Старосалтівська селищна рада на підставі ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника юридичного відділу Старосалтівської селищної ради Харківської області.

Вимоги до кандидатів:

• повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування,  державній службі, на керівних посадах або за фахом не менше 3-х років;
  • знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», іншого законодавства;
  • вільне володіння державною мовою, знання основ діловодства;
  • досвід роботи з персональним комп’ютером, навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, уміння працювати у програмах Microsoft Office (Word, Excel, Power Point).
  • уміння планувати власну діяльність та приймати ефективні рішення відповідно до встановлених цілей, задач, пріоритетів і вимог чинного законодавства.

Перелік документів:

• копія паспорта громадянина України;
  • копія РНОКПП;
  • письмова заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, наукового ступеня;
  • особова картка (форма П-2ДС);
  • автобіографія;
  • копія військового квитка (для військовозобов’язаних);
  • письмова згода на збір та обробку персональних даних;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  корупції».

Особи також можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації, тощо).

Документи подаються у виконавчий комітет Старосалтівської селищної ради протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: Вовчанський район, смт. Старий Салтів, вул. Перемоги 15, кабінет загального відділу (І поверх).

Додаткова інформація  за телефонами: 6-11-26; 6-12-76