Хотімля святкує День села
Новина
18 вересня 2021 року Хотімля святкувала День села
![](/storage/news/galleries/c61ecd6e63eb344473bf29f32f5e5d0e.jpg)
![](/storage/news/galleries/d84439582cce3a4c1c1d83a051b79f17.jpg)
![](/storage/news/galleries/6fe889da7a9186ee0af8e0f4dd1ebe8e.jpg)
![](/storage/news/galleries/b36afb9a0627d8739020ccf1f8262d33.jpg)
![](/storage/news/galleries/3cb0bab0c9ddc7dedd833baccf6990fc.jpg)
![](/storage/news/galleries/9f1770fd1ef6e8810cbb590d8e8d4d0f.jpg)
![](/storage/news/galleries/491e02029364490901e2011b179102ae.jpg)
![](/storage/news/galleries/3a281cf365e936c4c20910b5f02d189b.jpg)
![](/storage/news/galleries/8d695637cb69695360f57cb85c4ef88c.jpg)
![](/storage/news/galleries/732faf9d631eecb4c8b392a6120875d4.jpg)
![](/storage/news/galleries/4f096d661a7f78be19a808288c4068a4.jpg)
![](/storage/news/galleries/909168c8c9d604878293ba2e452f6d95.jpg)
![](/storage/news/galleries/649a215f67a418219a9c0d42178d24ae.jpg)
![](/storage/news/galleries/2e46a6b90df0af117b9632b80c079944.jpg)
![](/storage/news/galleries/f30e21b3a3e42beb2322f72371499e86.jpg)
![](/storage/news/galleries/1f98afa6446a028387d68e9661c6cd73.jpg)
![](/storage/news/galleries/1e8e68572cd150fc63c59cd70cb42b36.jpg)
![](/storage/news/galleries/5c0bffd4f10adbe9d9fc96203fe99166.jpg)
![](/storage/news/galleries/181e3f1b5113c383e714e7a5719a9921.jpg)
![](/storage/news/galleries/715e64513cba89eb6e2b85f6f745d8f1.jpg)
![](/storage/news/galleries/2b221062734f83d2f6d5b4683d600c93.jpg)
![](/storage/news/galleries/b09ba583b86d9e2a1dbcd06f8125ed7d.jpg)
![](/storage/news/galleries/5fe44a0f7db9f9a04ecd09d628b9ce00.jpg)
18 вересня 2021 року Хотімля святкувала День села
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше