Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Громадське обговорення щодо перейменування вулиць

Новина
15.09.2023

Старосалтівська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення щодо пропозицій перейменування в смт. Старий Салтів, Чугуївського району, Харківської області таких вулиць: вул. 8 Березня та вул. Сибірська; в с. Зарічне, Чугуївського району, Харківської області: вул. вул. Гагаріна, вул. Лермонтова, вул. Рибалко, провулок Гагаріна; в с. Молодова, Чугуївського району, Харківської області вул. Першотравнева; с. Федорівка, Чугуївського району, Харківської області вул. Панфилівська; с. Хотімля, Чугуївського району, Харківської області вул. 9 Травня, вул. Єсеніна, вул. Гагаріна, вул. Галана, вул. Маяковського, вул. Першотравнева, провулок Першотравневий у зв’язку із дерусифікацією та деколонізацією, на підставі розпорядження № 189 - ОД та Протоколу № 3 ТК/2023.

Учасниками обговорення будуть безпосередньо жителі зазначених вулиць.

Громадське обговорення буде проведено з 15.09.2023 року до 20.11.2023 року у формі опитування жителів зазначених вулиць шляхом анкетування в паперовому вигляді та в електронному вигляді за посиланням для жителів:

смт Старий Салтів:

Зарічне:

Молодова:

Хотімля:

УВАГА!!! В опитуванні приймають участь ТІЛЬКИ ЖИТЕЛІ ВКАЗАНИХ ВУЛИЦЬ.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше