До уваги платників ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ
Новина
![](/storage/news/galleries/a9d149ade374b1461ab0ed81714b8ced.jpg)
![](/storage/news/galleries/9d39d71e03d9ae208711946262ecbd4f.jpg)
![](/storage/news/galleries/9d301cefa652197791bc3e75c6772094.jpg)
![](/storage/news/galleries/4bc91174f8e978c96250ceb054991dba.jpg)
![](/storage/news/galleries/9fd357f8b2c9e474d3ccdc27ded5ef6e.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше