День Старосалтівської територіальної громади 2021
Новина
11 вересня 2021 року відзначали День Старосалтівської територіальної громади
![](/storage/news/galleries/c3abcd9bfa486f9c3745fce7ba69b596.jpg)
![](/storage/news/galleries/90dbb75418894d2404758da57ce925bb.jpg)
![](/storage/news/galleries/421df795660ce285b98a34032c49758e.jpg)
![](/storage/news/galleries/5f808674e8d38fc13a3b78ce5b987730.jpg)
![](/storage/news/galleries/ff492477defbc982d87d05e0572ed4df.jpg)
![](/storage/news/galleries/79bb4ee188d2106a3ce78b7686bc94b1.jpg)
![](/storage/news/galleries/eebb90d3854996783bb0d68bb0fe9046.jpg)
![](/storage/news/galleries/292d507ad777209600b68fa8fb3cd8a2.jpg)
![](/storage/news/galleries/2d055dc3a7523f813724de09b79c28e7.jpg)
![](/storage/news/galleries/3377a628ccc95f92b957ba9921ae818f.jpg)
![](/storage/news/galleries/e3ace5431ca51239e504364a90675109.jpg)
![](/storage/news/galleries/58a0df2b8d46e6ee337c31f693e1516e.jpg)
![](/storage/news/galleries/afe4ca063e4fd770767a86e2fbcd0b4f.jpg)
![](/storage/news/galleries/b8926dee102fd7fd48abd6fc42c2ebcf.jpg)
![](/storage/news/galleries/5b3ec38b4f9ffe2109634cb907df4b1f.jpg)
![](/storage/news/galleries/a55f6dfa686e9d5354d862d22c523699.jpg)
![](/storage/news/galleries/c5519acd6da201332486ff3e292898c5.jpg)
![](/storage/news/galleries/b57064dac6dbef3c4b7d62e95fd9b34d.jpg)
![](/storage/news/galleries/7f228252d548b3bde6fd599d5ea63e4e.jpg)
![](/storage/news/galleries/ce4685dd55a1f4b99948798369dc666a.jpg)
![](/storage/news/galleries/998366998635d7a87d7c64ce3396b9e9.jpg)
![](/storage/news/galleries/19178ea74da15e6f74fb0ee08e13ceee.jpg)
![](/storage/news/galleries/ebfd4d26bf0e93549f7e92ef813c04c9.jpg)
![](/storage/news/galleries/005860ff489936987bc909d8fa66ae54.jpg)
![](/storage/news/galleries/8cdbb9e576a090631a633133bc973d3b.jpg)
![](/storage/news/galleries/7a90202d4a5dc21251be94f7c4dbbfe6.jpg)
![](/storage/news/galleries/7372d6b31de5768d9258beefb3b77eb0.jpg)
![](/storage/news/galleries/86210ecf0a427cfa1bc3d839c9f34e45.jpg)
![](/storage/news/galleries/b3ab4e39cbeeefaf26db7fb47206061c.jpg)
![](/storage/news/galleries/665eb08bed16e12252b2f551ed3be922.jpg)
![](/storage/news/galleries/a8e795643265ba39e31044e64f2d2483.jpg)
![](/storage/news/galleries/4bc53708f424867fba660eddb7ec1a10.jpg)
![](/storage/news/galleries/ff8001d8ba50a7b29e956c787c64fd8e.jpg)
11 вересня 2021 року відзначали День Старосалтівської територіальної громади
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше