Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

«Де можна зробити щеплення проти сказу?» Графік проведення профілактичних щеплень домашніх тварин проти сказу в населених пунктах протягом тижня»

Новина
16.08.2023

Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу в домашніх тварин фахівцями Вовчанської районної дільниці ветеринарної медицини Харківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини 16.08.2023 року будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в населеному пункті с. Хотімля.

Просимо власників тварин забезпечити належні умови за місцем утримання тварин для проведення щеплення проти сказу.

Також власники тварин для здійснення щеплення проти сказу можуть звернутися до Вовчанської дільниці ветеринарної медицини Харківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини за адресою: вул. Гурканівська, 7, м. Вовчанськ, Чугуївського району, Харківської області, тел.+380662340335. Графік роботи: Пн-Чт з 8.00 до 16.45, Пт з 8.00 до 15.45.

Вакцина проти сказу є безкоштовною!

Для здійснення щеплення необхідно лише звернутися до лікарень ветеринарної медицини Держпродспоживслужби вашого регіону.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше