Безпека населення в зоні військових дій

09.07.2024

Сьогодні, 9 липня, в с. Молодова відбулося заняття на тему "Безпека населення в зоні військових дій", організоване Громадською Організацією "Асоціація саперів України".
Основною метою цього заняття було підвищення обізнаності населення щодо заходів безпеки у зоні військових дій. На сьогодні це вкрай актуально для нашої громади, адже знання та вміння діяти у надзвичайних ситуаціях можуть врятувати життя.

Під час заняття учасники мали змогу дізнатися про такі важливі аспекти:

Ідентифікація та уникнення небезпечних предметів – як розпізнати міни, вибухонебезпечні залишки та інші небезпечні предмети;
Першочергові дії при виявленні вибухонебезпечних предметів – що робити та куди звертатися у разі знаходження небезпечного об'єкта;
Правила поведінки під час обстрілів та інших небезпечних ситуацій – як діяти та де знайти безпечне укриття.

Щиро дякуємо фахівцям з ГО "Асоціації саперів України" за їхню важливу роботу та зусилля, спрямовані на підвищення рівня безпеки нашого населення.