Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

«Welcome to Dovgalivka»

photo2

Детальніше про проект

      У 2020 році Старосалтівська селищна рада закінчила інвентаризацію декількох ділянок в рекреаційній зоні на березі Печенізького водосховища. Одна з таких зон відпочинку «Довгалівка», є найбільш популярною серед місцевих жителів та гостей громади. Мешканці громади вже неодноразово хотіли покращити умови для відпочинку в цьому місці, подаючи проекти на місцевий  конкурс “Бюджет участі”, а деякі власноруч підфарбовують старе приладдя та прибирають цю ділянку щоб більш комфортно відпочивати у цьому місці. Найближчим часом КП “Салтів Водоканал” проведе підсипку та грейдерування території, де буде розташована зона для пляжного волейболу з огорожею та піщаним покриттям, а також  зона відпочинку для літніх людей, яка включає в себе лавочки, оточені аромосадом. На найбільшій локації, де зазвичай люди відпочивають та засмагають, планується облаштування стаціонарними шезлонгами, навісом від сонця, пляжною роздягальнею та двома фотозонами, одну з яких планується розмістити у воді. Проаналізувавши проблеми людей з особливими потребами (на інвалідних візочках), ми виявили проблему їх обмеження в доступі до берегової лінії із-за неможливості пересування по піску у інвалідному візку. На думку фахівців, пляжний відпочинок та плавання сприяє поліпшенню їх як фізичного здоров’я, так і емоційного. Тому плануємо облаштувати в’їзд у річку пандусом, яким зможуть скористатися не тільки місцеві жителі, але і туристи з інвалідністю.

 Для безпеки маленьких дітей, зону відпочинку планується розмежувати з проїзною частиною не високим парканом. Неподалік планується розташувати громадський туалет. Для відпочиваючих, котрі приїздять на власному транспорті буде облаштовано територію для паркування.

Ця територія сотні років була улюбленим місцем відпочинку для жителів громади. До розливу водосховища неподалік знаходиться джерело з теплою водою, куди жінки приходили прати білизну, а в цей час діти бавилися під величезними та затишними вербами. Однією із ідей проєкту, є сприяння продовженню вікових традицій нашої громади... 

Ключові етапи (віхи)

Грейдерування частини території під волейбольний майданчик та зону відпочинку для людей похилого віку.
Завезення та підсипка піску.
Закупівля обладнання та приладдя по проекту.
Будівництво та облаштування санітарної зони.
Облаштування зони для волейболу (планування покриття з піску, встановлення волейбольного знаряддя, облаштування захисною сіткою).
Облаштування зони для відпочинку літніх людей (встановлення лавок) та створення аромосаду.
Монтаж пандусу у воду для людей, які пересуваються в інвалідних візках.
Монтаж огорожі.
Оформлення двох стаціонарних фотозон (одна у воді, а інша на суходолі).
Облаштування території для паркування.
Інформаційна кампанія щодо відкриття облаштованої зони відпочинку у смт Старий Салтів для всіх бажаючих, включаючи нову можливість спуску людей на інвалідному візку в річку для купання.
Організація змагань з волейболу серед громад Харківської області.

На мапі

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше