Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

«Просвітись - здоров’ям зарядись!»

photo2

Детальніше про проект

         До складу Комунального некомерційного підприємства "Старосалтівський Центр первинної медико-санітарної допомоги Старосалтівської селищної ради" Чугуївського району Харківської області входить 3 амбулаторії та 6 фельдшерських пунктів. У сфері охорони здоров’я  працює 23 медичних працівники, які  обслуговують - 20 сіл територіальної громади.  У 2020 році повністю завершився процес передачі первинної ланки з району до громади, але не всі послуги може надавати наш Центр медико-санітарної допомоги.

      З 22 листопада 2019 року в Старосалтівській громаді відсутня послуга флюорографічного та рентгенівського обстеження для своєчасного виявлення захворювань органів грудної порожнини та пошкоджень кінцівок, грудної клітини. Такі обстеження жителі громади проходять в Вовчанській центральній районній лікарні, яка знаходиться в  32 км від смт Старий Салтів та в 53 км від віддалених сіл громади. В зв'язку з тим, що найчастіше це найменш свідомі групи населення, які не поїдуть в інше місто для проходження обстежень. Як наслідок, зростає і ризик уражень інших мешканців населених пунктів, які з ними контактують. Тому постало питання про покращення послуг у медичній сфері Старосалтіської громади.

      У разі перемоги нашого проекту у  обласному конкурсі мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» у 2021 році, спеціалісти КНП "Старосалтівський Центр первинної медико-санітарної допомоги Старосалтівської селищної ради" будуть мати змогу  за допомогою рентгенівського переносного комплексу «INDIagraf -02»   виявляти небезпечні захворювання легень на їх ранніх стадіях, COVID-19, а також діагностувати травми черепу, кінцівок, шийки бедра та пазух носу. Рентгенівський комплекс може стати ефективним при наданні першої невідкладної допомоги та діагностики травм в польових умовах і в умовах надзвичайного та військового стану. Метою проєкта є підвищення якості та доступності надання медичних послуг для 8229 жителів та гостей Старосалтівської територіальної громади.

Ключові етапи (віхи)

1. Закупівля обладнання шляхом відкритих торгів.
2. Оформлення необхідних дозволів, навчання персоналу.
3. Розробка графіку виїзних обстежень та на території КНП "Старосалтівський Центр первинної медико-санітарної допомоги Старосалтівської селищної ради".
4. Інформаційна компанія про нову послугу на території Старосалтівської
ТГ.
5. Проведення обстежень відповідно до плану на 2021 рік.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше