Повернутися до структури

Відділ соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності

Основними завданнями Відділу є:

Реалізація повноважень виконавчого органу ради в сфері соціально-економічного розвитку громади, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими нормативними актами.

Розробка проектів стратегії розвитку громади,  планів соціально-економічного  розвитку   громади ( плану місцевого економічного розвитку ) , поточних програм соціально-економічного розвитку,  інших планувальних, прогнозних  та проектних  документів у сфері своїх повноважень , їх  погодження  та подання їх на затвердження ради громади.

Організація виконання,  моніторингу,  контролю і оцінки виконання , актуалізацію  стратегічних  документів  ( Стратегії розвитку територіальної громади ,  Плану соціально-економічного розвитку , Плану Місцевого економічного розвитку )  та   поточних програм соціально-економічного  розвитку громади .

Залучення внутрішніх і зовнішніх інвестицій у економіку та інфра-структуру  громади.

Розробка та реалізація проєктів співробітництва громад (міжмуніципальне)   .

Розробка та реалізація грантових проєктів  що можуть фінансуватися  за  рахунок  коштів міжнародної технічної допомоги, інших міжнародних фінансових установ та організацій, коштів Державного фонду регіонального розвитку  ,    коштів  Харківського обласного бюджету за  конкурсом  «Разом в майбутнє» та інших донорів , в рамках чинного законодавства .

Забезпечення реалізації державної політики у сфері енергозбереження та енергоефективності за рахунок місцевого, державного бюджету та коштів міжнародної технічної допомоги