Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Юридичний відділ

Основними завданнями Відділу є:

      Юридичний супровід діяльності селищної ради, її виконавчих органів, та підпорядкованих комунальних закладів.

     Організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання невиконанню вимог Конституції України, чинного законодавства України, актів Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, міністерств і відомств, інших нормативно-правових актів посадовими особами селищної ради та її виконавчих органів, під час виконання покладених на них завдань.

     Організовує, або бере участь у забезпеченні реалізації державної правової політики у сфері місцевого самоврядування.

     Забезпечення контролю за законністю при розробці проектів рішень ради, рішень виконкому, розпоряджень селищного голови, в тому числі нормативно - правових і регуляторних актів селищної ради її виконавчого комітету та проведення їх юридичної експертизи.

     Надання практичної допомоги та консультацій з правових питань.

     Забезпечення законності та захисту інтересів селищної ради при укладанні господарських, трудових договорів (контрактів), інших договорів та угод, меморандумів.

     Організація роботи щодо підвищення рівня правових знань працівників селищної ради та її виконавчих органів.

     Захист законних прав та інтересів селищної ради, її виконавчих органів та підпорядкованих комунальних закладів в судових та інших інстанціях.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше