Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Портянко Тетяна Володимирівна

Спеціаліст І категорії відділу освіти, молоді та спорту

Опис повноважень

 1. Бере участь в розробці структури методичної роботи в Старосалтівській об’єднаній територіальній громаді, створенні методичної ради, координує її діяльність.
 2. Планує, організовує, здійснює навчально-методичну роботу різних видів і форм, спрямовану на підвищення професіоналізму, педагогічної майстерності педагогічних працівників.
 3. Організовує і проводить методичні заходи, спрямовані на підвищення професійної майстерності директорів та заступників директорів з навчально – виховної та виховної роботи.
 4. Контролює виконання державного стандарту загальної середньої освіти всіма загальноосвітніми навчальними закладами, розташованими на території Старосалтівської селищної ради.
 5. Організовує підготовку і проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
 6. Бере участь у проведенні атестації педагогічних кадрів навчальних закладів.
 7. Надає методичну допомогу з впровадження нових педагогічних ідей, досягнень науки, передового педагогічного досвіду, сучасних освітніх технологій у загальноосвітніх закладах Старосалтівської селищної ради.
 8. Бере участь у розробці навчальних планів, програм, посібників, методичних рекомендацій для навчальних закладів Старосалтівської селищної ради.
 9. Контролює якість навчальних занять, виконання навчальних планів і програм, надає методичну, консультативну допомогу педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів.
 10. Здійснює систематичний моніторинг навчально-виховного процесу, рівня знань, умінь і навичок учнів у навчальних закладах, їх навчальних досягнень і вихованості.
 11. Організовує проведення масових заходів, спрямованих на поширення інформації щодо дослідно-експериментальної, науково-пошукової роботи та інноваційної діяльності навчальних закладів і окремих педагогічних працівників.
 12. Вивчає, узагальнює, розповсюджує передовий педагогічний досвід, аналізує результативність і ефективність професійної діяльності педагогів загальноосвітніх навчальних закладів.
 13. Забезпечує висвітлення в засобах масової інформації інноваційної діяльності педагогічних колективів та окремих педагогічних працівників.
 14. Проводить збір, аналізує, узагальнює замовлення на підручники, навчально-методичну літературу, веде облік навчальних книг, розподіляє їх між навчальними закладами, комплектує шкільні бібліотеки навчальною літературою, готує відповідну документацію на одержану літературу.
 15. Надає методичну допомогу бібліотекарям у створенні, оновленні і ефективному використанні бібліотечних фондів.
 16. Настановленням і особистим прикладом утверджує повагу до принципів загальнолюдської моралі, культурно-національних, духовних, історичних цінностей України, додержується педагогічної етики.
 17. Постійно підвищує професійний рівень, педагогічну, методичну майстерність, загальну культуру.
 18. Готує проекти наказів та розпоряджень відповідно до своїх повноважень.
 19. Сприяє набуттю вмінь, знань і навичок для належного виконання функцій; виконує інші функції відповідно до покладених на нього завдань.
 20. Не допускає дій і вчинків, які можуть негативно вплинути на репутацію службовця місцевого самоврядування.
 21. Дотримується збереження матеріальних цінностей і документів.
 22. Здійснює інші повноваження, визначені законодавством.
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше